OFERTA | BANERY | POMOC | KONTAKT | REDAKCJA
  Powrót

PRODUKCJE FILMOWE I TV
FILMY REKLAMOWE- filmy reklamowe ukazujace się w telewizji, jak i te pokazywane w internecie wymagaja odpowiedniego przygotowania, wiedzy technicznej i doswiadczenia, by swoja forma przyciagały odbiorcę i zachęcały go do zakupu produktu. Obecnie coraz więcej czasu spędzamy surfujac po Internecie, który z powodzeniem zastępuje inne formy przekazu i staje się najsilniejszym, po telewizji, medium reklamowym. Reklama w internecie jest tańsza. Stworzymy dla Ciebie reklamę internetowa lub telewizyjna w najwyższej jakosci.

FILMY PROMOCYJNE- Szukasz nowoczesnego narzędzia do promocji swoich produktów lub usług? Nakręcimy dla Ciebie film promocyjny. Będzie trwał dłużej niż reklama, zawierał więcej informacji o produktach, będzie dla widza ciekawszy niż słowa sprzedawcy czy folder reklamowy. Filmy promocyjne wyswietlisz na targach, na ekranie w sklepie lub galerii handlowej, dodasz do produktu na płycie DVD. Umieœcisz na swojej stronie WWW.

FILMY SZKOLENIOWE-Wyobraz sobie, że wszyscy Twoi pracownicy i dilerzy sa szkoleni w identyczny sposób, przy zachowaniu jednakowych, najwyższych standardów szkolenia. Niemożliwe. Każdy trener jest inny. Każde szkolenie także. Chyba, że użyjesz filmu. Każda osoba ogladajaca film usłyszy te same słowa, zobaczy te same gesty, uwaga każdego widza zostanie skupiona na najistotniejszych kwestiach. Film szkoleniowy będziesz mógł umiescić w internecie, albo wykorzystać jako narzędzie pracy Twoich trenerów, lub firm zewnętrznych, które szkola Twoich ludzi. Zainwestujesz raz, korzystać będziesz wielokrotnie.

FILMY DOKUMENTALNE- Realizujemy filmy dokumentalne na podstawie dostarczonego scenariusza lub przygotowanego przez nas. Zapewniamy kompleksowa obsługę realizacyjna oraz najwyższa jakosć produkcji. Pracujemy w dowolnym formacie cyfrowym, od DV po Full HD. Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym.

Wideo Clipy- Od scenariusza do emisji. Realizujemy wideo clipy muzyczne na podstawie otrzymanego scenariusza lub w całosci przygotowanego przez nas. Wynajmiemy sale, samochody, zapewnimy zabezpieczenie realizacyjne w plenerze lub zrealizujemy w naszym studio. Wykonamy i przygotujemy do emisji w internecie i TV.PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Częstochowa - najlepsze miejsce dla inwestycji - film promocyjny

JASNE, ŻE CZĘSTOCHOWA - Film wizerunkowy

Katowice rekreacja - film promocyjny

Kocham Katowice - film promocyjny

INTEL EXTREME MASTER - reportaż promocyjny

Otwarcie Boutique Luisa - reportaż

Film reklamowo-szkoleniowy Lesthe Zone

Filmy dokumentalny DWIE DEKADY CHORZOWA

» OSTATNIO DODANE
Wydarzenia
KATOWICE W BIEGU
Samorząd
HENRYK SŁAWIK UPAMIĘTNIONY W BUDAPESZCIE
Dla Gimnazjalisty
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3
Kronika Katowic TVP
KRONIKA KATOWICE TVP 2014.01.30
Informator Miejski TVS
Informator Miejski TVS - 2012.12.17
Reportaże ŚTM
XVI Rekreacyjny Rajd Rowerowy
Wasze Filmy
Katowice - miasto jedno na sto! (wczoraj i dziś)
» FILMY PROMOCYJNE
KATOWICE BEZ BARIER
150 URODZINY MIASTA KATOWICE - TELEDYSK
25 LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W KATOWICACH
Znajdź nas na Facebooku
                             
Liczba odwiedzin: 51285  Ilość filmów: 1466
Projekt graficzny: FDGSTUDIO.net, Code by JBS - Copyright 2012 ® KatowiceTV.eu - Telewizja Internetowa
stat4u